En iyi saç ekim merkezi hangisidir ve en iyi 5 merkez

Saç ekimi

Her şeye rağmen saç ekimi yaptırmaya karar verdiyseniz o zaman en iyi saç ekimi nerede yapılır ve en iyi saç ekim merkezi hangisidir gibi soruların cevaplarını da öğrenmeniz operasyondan en yüksek faydayı elde etmenizi sağlayacaktır.

Saç dökülmesi problemleri sonucu kel mi kaldınız, hava alanından farksız bir başınız mı var? Bu durum sizi fazlasıyla üzüyor ya da endişelendiriyor mu? Ya da “Yoooo ben hiç takmıyorum ancak görünümüme dikkat eden biriyim,  bu nedenle iyi bir saç ekim merkezi arıyorum” mu diyorsunuz? Yoksa bütün bu sorulara hayır yanıtını mı verdiniz? Başınızda kellik yok da biraz açılmalar mı var? Hafif dökülmeler mi başladı?

Saç dökülmesi ile ilgili şampuanlar ya da bitkisel özütler dökülmelere çare olmadı mı? Üzülmeye gerek yok çünkü kısa sürede hayal ettiğiniz saçlara saç ekimi sayesinde kavuşabilirsiniz. İşte en iyi saç ekim merkezi:

En iyi saç ekim merkezi

Bir saç ekim merkezi en iyi kategoride yer almak için hangi kritelere sahiptir sorusunun cevabını bilmeden en iyi saç ekimi merkezi hangisidir sorusuna cevap vermek siz “estetik rehberi” sitemizin ziyaretçilerini yanıltmak anlamına gelecektir.

Estetik rehberi olarak her zaman doğru bilgileri sizlere sunmak için yola çıktık. Esasen bu prensip doğrultusunda sizleri merak ettiğiniz her konuda bilgilendirmek istiyoruz. Neyse bu kadar sempatiklikten sonra biz iyi bir saç ekim merkezinde olması gereken özellikler nelerdir onlara  bir göz atalım.

İşte en iyi saç ekim merkezi hakkında bilgilenmenizi ve saç ekimi sonucunda maksimum düzeyde memnuniyet kazanmanıza yardımcı olacak kriter ve sorular aşağıda sizin için listelendi:

İyi bir saç ekimi merkezi

Saç ekiminde uzman ve deneyimli doktorlarla çalışır. Doktorlardan memnun olup olmama durumlarını mutlaka araştıran ve saç ekimi yaptıranlardan geri bildirim alma konusunda istekli olan merkez hastasına değer veriyor demektir.

Saç ekiminde tutma oranı için başarıyı en az yüzde 70 olarak değerlendirir. Öyle merkezler var ki ekilen saçların yüzde ellisi dökülebiliyor. Buraya en iyi denilmez.

Saç ekimi talep edenin ihtiyaçlarına en iyi çözümleri üretir, alternatifler sunarak değer yaratır ve müşterilerde ya da hastalarda maksimum memnuniyet oluşturur.

Farklı saç ekimi teknikleri ile esneklik yaratır. Örneğin kimileri saç ekimini saçlarını kazıtmadan yapmak isteyebilir. Başka bir ifade ile tıraşsız saç ekimi yaptırmak isteyenler de olabilir. Eğer bu talebe cevap veremeyen bir merkez varsa ona iyi denilemez. Yani farklı saç ekim teknikleri ile alternatif üretmeyen saç ekimi merkezi bizce iyi değildir.

Başarıyı saç ekimi taleplerinin en iyi karşılanması olarak değerlendirir. Eğer saç ekimi yaptırmak isteyen kişi düzgün ve hatasız sonuçlar elde etmek istiyorsa o zaman robotik saç ekimi seçenekleri de sunan bir saç ekimi merkezi ile irtibat kurmalıdır. Robotik saç ekimi gibi tekniklere yer vermeyen bir merkeze iyi denilebilir mi?

Fiyat ve ücretler konusunda esnekliklere sahiptir. Bir çok kişi en önemlisi de saç ekimi fiyatları olarak nitelendirilebilir. Hangi özelliklerde ve seçeneklere sahip olursa olsun kişinin ücreti ödeyebilir olması saç ekiminin yapılıp yapılmamasını etkileyen en önemli faktörlerden biridir.  O nedenle en iyi saç ekimi merkezi ücret ödenmesi konusunda en iyi alternatifleri oluşturur ve fiyatı da makul ölçülere çekerek ödenebilir yapar.

Hiç şüphesiz yukarıda sayılan özellikler ve kriteler görecelidir. Ancak bunların bir ya da bir kaçının bir arada olması bile o saç ekimi merkezinin iyi ya da kaliteli olduğu anlamına gelmeyebilir. Peki en iyi saç ekimi merkezleri hangileri öğrenmek ister misiniz?

En iyi 5 saç ekim merkezi

Saç ektirmek isteyenler öncelikle tabi ki Dünya’nın gelecekte de tüm evrenin kullanmaya başlayacağı google amca arama motorunu ziyaret ederek araştırma yapacaklardır. İşte google amcanın sonuçlarına göre en iyi saç ekim merkezleri listesi aşağıda sizin için büyük bir özenle hazırlandı:


  1. Esteworld Saç Ekim Merkezi

  2. Transmed Saç Ekimi Tıp Merkezi

  3. EsteMylife Saç Ekim Merkezi‎

  4. Amerikan Estetik

  5. İstanbul Hair Center


En iyi 5 saç ekimi merkezi listesi tamamen google sonuçlarına göre hazırlandı. Başka bir ifade ile biz sadece arama motorunda üstte yer alan merkezleri bu listeye aldık. Burada adı geçen yerleri ziyaret ederek kendiniz iyi olup olmadıklarına karar verebilirseniz en iyi saç ekim merkezi hakkında en doğru kararı vermiş olacaksınız. Eğer amacınız sadece fiyatları öğrenmek ise saç ekimi fiyatları başlıklı makalemize bakabilirsiniz.

Estetik rehberi olarak size bu yazıda çok ayrıntılı bir saç ekim merkezi rehberi sunduğumuza inanıyoruz. Umuyoruz ki en iyi saç ekimi merkezi hangisidir sorusunun cevabını öğrenmeniz konusunda yardımcı olmuşuzdur.

Bir Cevap Yazın